Powrót do Blog

SZKOLENIE Z EMISJI GŁOSU

Szkolenie grupowe z emisji głosu to propozycja dla firm, instytucji i innych grup osób, które wspólnie chcą zadbać o profilaktykę głosu i dowiedzieć się, jak mówić, by brzmieć dobrze i zdrowo. To inwestycja w rozwój osobisty pracowników.

Oferta tworzona jest na podstawie potrzeb klienta.

Co dostajesz?

Wiedzę i ćwiczenia dostosowane do potrzeb grupy. Mówimy o postawie, oddechu, wyrazistości mowy. Nie brakuje ćwiczeń relaksacyjnych, czytania i mówienia. Sporo czasu poświęcamy higienie głosu.

W szkoleniach grupowych z emisji głosu nie brakuje kolorowych prezentacji, zdjęć i materiałów, które dostajecie do domu.

Czas pracy

Szkolenia z emisji głosu to sporo pracy. Czas mija szybko, bo wiedza przeplatana jest ćwiczeniami. Czas trwania szkolenia ustalam z klientem.

Dla kogo?

Grupowe szkolenia z emisji głosu są przeznaczone dla pracowników wszystkich zawodów, które w pracy wykorzystują głos. Szkolenia obejmują podstawy (dla wszystkich) lub elementy doskonalące warsztat (dla osób profesjonalnie pracujących głosem).

Klientami szkoleń grupowych z emisji głosu są najczęściej liderzy i liderki biznesu, trenerzy wewnętrzni i trenerki, szkoleniowcy, nauczyciele i nauczycielki, dziennikarze i dziennikarki, twórcy i twórczynie internetowi oraz twórcy i twórczynie podcastów i kont w mediach społecznościowych, prawnicy i prawniczki, pracownicy i pracowniczki call center, pracownicy i pracowniczki korporacji, klienci i klientki platform edukacyjnych.

Atmosfera

Szkolenia z emisji głosu prowadzę w zrozumiałej formie, na luzie, w poczuciu akceptacji i szacunku. Każdy uczestnik może czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Ceny

Wycena szkolenia z emisji głosu jest indywidualna.

Jeśli uważasz, że pracownikom Twojej firmy potrzebne jest szkolenie z emisji głosu – zapraszam do współpracy! Napisz e-mail na: treneremisjiglosu@gmail.com z zapytaniem o ofertę szkolenia!

Zapoznaj się też z moimi kursami indywidualnymi: Kurs podstawowy, Szybki kurs 🙂

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powrót do Blog